fbpx

akcesoria bluetooth

Ciężko wyobrazić sobie obecną rzeczywistość bez smartfona w kieszeni. Telefony, które niegdyś służyły do dzwonienia, teraz stanowią centrum dowodzenia każdej młodej osoby. W naszym asortymencie znaleźć można różnego rodzaju produkty elektroniczne. Akcesoria bluetooth cieszą się ogromnym zainteresowaniem, głównie ze względu na użytą technologię. Stosuje się ją między innymi w słuchawkach bezprzewodowych dousznych, które są świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią plączących się kabli. Małe słuchawki to rewolucja, które w pierwszej chwili podzieliła świat, bowiem jedni wyśmiewali, a drugi chwalili ten zamysł.

Proponowane przez nas akcesoria bluetooth jakimi są między innymi słuchawki to rewolucyjny produkt, który umożliwia przenośne odtwarzanie muzyki. Sprzęt ten jest nie tylko lekki, ale też odtwarza muzykę wysokiej jakości. Ponadto słuchawki są wygodne i wszechstronne, bowiem można je założyć pod czapkę, a etui zmieści się w każdej kieszeni czy torebce. Taki gadżet to też świetny pomysł na prezent dla nastolatka czy dorosłej osoby.

Słuchawki bluetooth


Zestaw Bluetooth Plantronics ML15
Zestaw słuchawkowy bluetooth Plantronics ML 15 pozwoli Ci w prosty sposób prowadzić rozmowy telefoniczne bez użycia rąk. Zaprojektowany tak by zapewnić komfort nawet po wielu godzinach użytkowania. Ciesz się wyraźnym dźwiękiem rozmów w pracy lub gdy prowadzisz samochód.
Słuchawka została wyposażona w komunikaty głosowe informujące o konieczności naładowania baterii.

Zestaw Bluetooth Jabra BT2046
Zestaw niezwykle wygodny i łatwy w użyciu. Funkcja Multiuse daje możliwość połączenia się z dwoma urządzeniami równocześnie. Zestaw zapewnia wyraźny i czysty dźwięk. Jabra BT2046 daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa podczas prowadzenia samochodu. Cechuje się doskonałymi parametrami oraz atrakcyjnym wyglądem przy zachowaniu przystępnej ceny.

ZESTAWY GŁOŚNOMÓWIĄCE


Zestaw samochodowy Jabra Drive Multipoint


Samochodowy zestaw głośnomówiący Jabra Drive to świetnie rozwiązanie dla kierowców, które pozwala bezpiecznie prowadzić samochód i prowadzić rozmowy telefoniczne bez naruszania przepisów. Konfiguracja prezentowanego urządzenia jest niezwykle prosta. Komunikaty głosowe przeprowadzą użytkownika przez cały proces parowania zestawu z telefonem, później proces odbywa się automatycznie, po wejściu do samochodu. Przyciski do odbierania rozmów i zaczep do umieszczenia zestawu na osłonie przeciwsłonecznej pozwolą na spokojną jazdę. Urządzenie przesyła muzykę, podcasty i wskazówki GPS. Technologia DSP zastosowana w prezentowanym modelu zapewni krystalicznie czysty dźwięk oraz naturalne brzmienie głosu. Komunikaty głosowe poinformują nas również o poziomie baterii i stanie połączenia. Możliwość jednoczesnego podłączenia do dwóch urządzeń Bluetooth. Jabra Drive umożliwia do 20 godzin rozmów lub do 30 dni pracy w trybie oczekiwania.

zestaw głośnomówiący bluetooth Forever BK-100
Zestaw głośnomówiący Bluetooth Forever BK-100 to nowoczesne urządzenie dla osób podróżujących często samochodem. Dzięki BK-100 można bez obaw prowadzić samochód i rozmawiać z bliskimi. Możliwość prowadzenia rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy jest ważna, szczególnie dla osób często podróżujących. Zachowaj ostrożność podczas jazdy samochodem dzięki zestawom głośnomówiącym! Prostota obsługi. Wbudowany głośnik i mikrofon zapewniają wyraźny dźwięk bez szumów i pogłosu. Praktyczny klips pozwala w łatwy i szybki sposób zamontować urządzenie dogodnym miejscu, np. na osłonce przeciwsłonecznej. Nowoczesny i elegancki design. 

GŁOŚNIKI BLUETOOTH


Bezprzewodowe głośniki to propozycja dla osób, które chcą cieszyć się ulubioną muzyką gdziekolwiek się znajdują. Głośnik jest mały i poręczny, dzięki czemu idealnie sprawdza się podczas plenerowych wypadów.
Zabierz muzykę wszędzie tam gdzie poniesie Cię wyobraźnia!
W ofercie posiadamy również głośniki wodoodporne.