fbpx

futerały otwierane

Flip Magnet


Etui Flip Magnet to połączenie idealnej ochrony i świetnego stylu. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału o ciekawej fakturze i miłego w dotyku, posiada miękkie wnętrze, chroniące ekran przed zarysowaniami oraz praktyczną kieszonkę na karty lub banknoty. Dzięki idealnemu dopasowaniu, wewnętrzna nakładka TPU utrzymuje telefon pewnie i stabilnie. Etui zamykane jest na magnes ukryty pod przednią klapką. Dodatkowo, tylna część jest odginana, co umożliwia wygodne ustawienie pokrowca w pozycji poziomej i oglądanie zdjęć czy filmów.

Flip Fancy Book


Etui Fancy Book posiada kieszonki na karty bankowe oraz niezbędne dokumenty i składa się do podstawki TV stand, która ułatwia oglądanie filmów.
Pokrowiec posiada zapięcie na wygodny magnes. Wnętrze wykonane jest z elastycznego silikonu, który dopasowuje się kształtem do wybranego modelu telefonu i posiada wycięcia na przyciski funkcyjne, które ułatwiają korzystanie z urządzenia.
Futerał dostępny w szerokiej gamie kolorystycznej.

Kabura Vennus BookKabura Vennus Book z ramką -bardzo eleganckie i stylowe etui.
Zapinanie na ukryty magnes wpasowuje się w obecne trendy.
Dostępne w najmodniejszych kolorach. Wykonane ze skóry ekologicznej.
Elegancki design podkreśla ramka wokół etui, której kolor jest dobrany tak,
aby całość prezentowała się znakomicie. Wszyte, mocne magnesy ułatwiają użytkowanie.
Istnieje możliwość ułożenia futerału w wygodną podstawkę pod telefon. 

Etui Smart Look


Etui Smart Look to połączenie idealnej ochrony oraz świetnego stylu. Pokrowiec wykonany jest z wytrzymałego materiału o ciekawej fakturze i miłego w dotyku. Produkt posiada miękkie wnętrze, chroniące ekran przed zarysowaniami. Tylna część jest odginana, co umożliwia wygodne ustawienie pokrowca w pozycji poziomej i komfortowe oglądanie zdjęć czy filmów. Etui zamykane jest na magnes ukryty pod nakładką. Dodatkowo okienko, przez które można sprawdzić godzinę.

Etui Dux Ducis


DUX DUCIS SKINfuterał zapinany na magnes. Telefon mocowany jest do wewnętrznego szkieletu. Futerał został wykonany z dobrego jakościowo materiału. Jest starannie wykonany, a wzmocnione przeszycia gwarantują jego trwałość. W jego wnętrzu znajduje się dodatkowa kieszeń na kartę kredytową lub banknoty. Zapinanie na magnes dodatkowo chroni telefon przed wysunięciem, a także przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.

Kabura Pionowa


KABURA PIONOWApokrowiec w formie notesu z gumowym mocowaniem, idealnie dopasowana do danego modelu telefonu, posiada wszystkie wycięcia niezbędne do swobodnego korzystania z urządzenia. Kabura została wykonana z wysokiej jakości materiałów, a brzegi wzmocniono solidnym i trwałym szwem. Elastyczne mocowanie telefonu wykonane z termokurczliwego poliuretanu (TPU), klapka futerału jest zapinana na dwa magnesy. Pokrowiec dostępny w wielu kolorach.