fbpx

naprawa złącz zasilania oraz gniazd słuchawkowych

Telefonu komórkowego używamy niemal codziennie bez przerwy, w zależności oczywiście od naszego wolnego czasu. Niektóre jednak osoby, telefon komórkowy traktują jako narzędzie pracy, dlatego jest on częściej narażony na różnego rodzaju usterki i awarie. Gdy takowa się wydarzy, najczęściej telefonu nie można uruchomić, a najczęstszym powodem jest uszkodzone złącze USB, do którego wpinamy kable i nie tylko. Do naszych zadań należy więc naprawa złącz zasilania oraz gniazd słuchawkowych.

Awarię powyższych elementów można szybko wykryć, bowiem w podłączonych słuchawkach nie będzie dźwięku, a komputer nie odnajdzie i nie odczyta telefonu, który będzie podłączony za pomocą kabla.

Nasza usługa, jaką jest naprawa złącz zasilania i gniazd słuchawkowych jest konieczna także w przypadku, gdy telefon nie ładuje baterii przy podłączonej ładowarce lub co gorsze, przerywa proces ładowania. Tego typu usterki są jednymi z bardziej popularnych, jeśli chodzi o nowoczesne telefony komórkowe. Jako specjaliści odradzamy też używanie telefonu z uszkodzonym gniazdem, gdyż może to spowodować bardziej poważne usterki i zwarcia, przez co wzrosną koszty ewentualnej naprawy. My podejmujemy się serwisu niemal wszystkich urządzeń mobilnych.