fbpx

naprawa głośników i mikrofonów w telefonie

Podczas rozmowy przez telefon komórkowy Twój mikrofon nie wykrywa głosu lub co gorsze, nie słyszysz swojego rozmówcy, mimo ustawionej maksymalnej głośności urządzenia? To znak, że urządzenie zostało uszkodzone lub jakiś układ wewnętrzny przestał samoistnie działać. Przyczyny poszukają nasi specjaliści, którzy posiadają ogromne doświadczenie i umiejętności w tym zakresie.

Do naszych głównych zadań należy naprawa głośników i mikrofonów. Przyczyn może być wiele, najczęściej problem związany jest z sytuacjami, kiedy to urządzenia miały kontakt z wodą. Wówczas wewnątrz smartfonu dochodzi do zwarcia w elektronice, która odpowiada za system audio.

Wspomniany przez nas problem występuje w wielu urządzeniach i powoduje dyskomfort i złość, gdyż skutecznie przeszkadza to w prawidłowym funkcjonowaniu i użytkowaniu sprzętu. W końcu po co komu telefon, z którego nie można wykonywać żadnych połączeń lub słyszeć czyjegoś głosu. Wymiana telefonu jest bardzo kosztownym rozwiązaniem, dlatego najlepiej zlecić diagnostykę oraz naprawę głośników i mikrofonu. Nasz serwis podejmuje się każdego wyzwania, dlatego jesteśmy w stanie naprawić 99% urządzeń.