fbpx

naprawa włączników, przycisków w telefonie

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie codzienne życie bez korzystania z nowoczesnych technologii, między innymi komputera, tabletu czy smartfona. Współczesne modele telefonów komórkowych zaprojektowane są w minimalistyczny sposób, dlatego do włączenia i wyłączenia urządzenia potrzebny jest nam jeden klawisz.

Uszkodzenie włączników może skutecznie uniemożliwić korzystanie z telefonu, jednak nie oznacza to konieczności wymiany sprzętu. W prowadzonym przez nas serwisie specjalizujemy się w naprawie przycisków. Wieloletnie doświadczenie i umiejętności pozwalają nam na sprawną lokalizację usterki i usunięcie jej.

Dodatkowo zajmujemy się serwisem mikrostyków, dzięki którym przywracamy wcześniejszą sprawność telefonom. Naprawa przycisków jest najczęściej potrzebna w przypadku zapadnięcia się włącznika lub w przypadku, gdy nie łączy się on z całym układem i nie reaguje na działanie. Wówczas trzeba mocno naciskać, aby z niego skorzystać, jednak to nie sprawdzi się na dłuższą metę. Dysponujemy częściami i akcesoriami zamiennymi, które pasują do większości nowoczesnych smartfonów.