fbpx

wymiana stłuczonych szyb ekranów dotykowych, uszkodzonych wyświetlaczy

Prawie każdy z nam jest już posiadaczem nowoczesnego smartfona, jednak zdarza się, iż w nieokreślonych przypadkach często dochodzi do wypadku brzemiennego w skutkach. Upadek tego typu urządzenia wiąże się najczęściej z pękniętą obudową lub szybką ekranu dotykowego. Wyświetlacz smartfonu czy tabletu jest jednak kluczowy w korzystaniu z tego typu urządzeń, dlatego uszkodzenie najczęściej uniemożliwia jakiekolwiek działanie.

Nasza firma specjalizuje się w wymianie stłuczonych szyb ekranów dotykowych, a także wymianie wyświetlaczy, które zostały uszkodzone mechanicznie. Takie działanie przyczynia się do zmniejszenia kosztów naprawy. Warunkiem koniecznym musi być jednak to, że wyświetlacz jest sprawny i świeci na całej powierzchni, na której nie mogą się pojawić przebarwienia i plamy.

Coraz więcej klientów decyduje się na zakup szkła hartowanego. Wówczas szyba ekranu dotykowego jest odpowiednio zabezpieczona i wyświetlacz nie uszkodzi się podczas upadku. Przy zakupie szkła, nasi specjaliści nakleją go dla Państwa gratis.