fbpx

wymiana baterii w smartphonie

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie życie bez telefonu, który będzie naładowany przez większą część dnia. Jednakże telefon służy nam już nie tylko do rozmów czy wysyłania i odbierania wiadomości tekstowych. Telefony stały się przenośnymi komputerami, za pomocą których możemy zapłacić za zakupy, nagrać film czy grać w ulubioną grę. W ten sposób zasilanie telefonu jest przez nas drenowane maksymalnie niemal każdego dnia. Do naszych zadań należy wymiana baterii w smartphonie, która według producentów jest przewidziana na ilość cykli ładowań. Ponadto powinniśmy to robić poprawnie, gdyż podłączanie urządzenia do ładowarki na chwilę szybciej obniża żywotność zasilania, a każde podłączenie to kolejny rozpoczęty cykl.

Z roku na rok pojawia się na rynku wiele nowych modeli telefonów, a wraz z nimi zmienia się ich budowa i wygląd. Obecnie telefony posiadają konstrukcje hermetycznie zamknięte, dlatego wymiana baterii w smartphonie już nie jest takie łatwe, a by to zrobić, należy wybrać się do specjalisty.


W naszej ofercie znajdują się baterie zamienne, które odpowiadają swoimi parametrami oryginałom. Nie trzeba też podkreślać, że cena zamiennika jest o wiele niższa.