fbpx

zdejmowanie blokady simlock, zdejmowanie blokad telefonu

Na rynku światowym na bieżąco pojawiają się coraz to nowsze modele smartfonów. Niektóre z nich dostępne są w naprawdę atrakcyjnej cenie, jednak często zdarza się, że dany model nie jest dostępny w naszym kraju. W takim przypadku najlepiej zakupić urządzenie w innym kraju, niestety często importowane sprzęty posiadają zabezpieczenie w postaci simlocka. Zdejmowanie blokady to główne zadanie, którym się zajmujemy.

Wspomniana wcześniej blokada nakładana jest przez operatorów, co uniemożliwia korzystanie z polskiej karty SIM w celu wykonywania połączeń. Nie ma jednak zabezpieczeń, których nie dałoby się złamać. W prowadzonym przez nas serwisie przystosowujemy telefon i zdejmujemy blokadę simlock, która nie należy do zbyt wymagających.

Najpopularniejszą metodą ściągania zabezpieczenia jest udanie się do serwisu, takiego jak nasz. Procedura usunięcia blokady przez operatora jest prosta, jednak przed przystąpieniem do prac serwisowych, klient powinien podpisać dokument, stwierdzający, iż zlecenie jest legalne. Cały proces zdejmowania blokady simlock polega na wpisaniu specjalnego kodu, który zdejmie wszelkie zabezpieczenia. Kody te nadawane są przez producentów urządzeń, takich jak smartfony.